Kurumsal

 

Ankara Can Mobilya 1989` dan günümüze, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirerek sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almış bulunuyor.

Uzunköprü’de yer alan 4 mağazamız ile eğitimli ve yetenekli çalışanlarımızla ürünlerimizi modern yaşamın gereklerine cevap verecek şekilde birinci kalite olarak sizlere sunuyoruz.

Farklı müşteri talepleri ve beklentilerine göre çok çeşitli modern tasarımlı yemek odaları, yatak odaları, oturma grubu ve koltuk takımları ürünleriyle evlerinizi renklendiriyoruz.

Mevcut son teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak satış ve satış sonrası hizmetlerimizle performansımızı destekliyoruz.

Firmamız her geçen gün daha fazla evi Ankara Can Mobilya modernliği ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekanlar dekore edilmesini sağlamaktadır.

Daima yüksek kalite müşteri üretim, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemlerini takip etmek kalite politikamızdır.

Kalite üretmenin ve sunmanın bir tesadüf olmadığını ve sistematik çalışma ve çabaların sonucu olduğunu iyi biliyoruz.

Ankara Can Mobilya geleceğinin sorumluluğunu büyük bir zevkle taşımakta olup ürünlerimizin arkasında durarak bizden istediğiniz herşeyi sizlere sunuyoruz ve bizi seçerek ahengin farkını yaşamanızı isteriz. ANKARA CAN MOBİLYA Hayal edin biz gerçekleştirelim…..

Güncel Haberler

Yeni Ürünler

No results found.

İletişim Bilgileri

Rıza Efendi Mah. Eski Hükümet cad.
No:11/A Uzunköprü – Edirne
Tel: 0 284 518 16 76